חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

אפל עשויה להמשיך עם שקע Lightning באייפונים שיוכרזו השנה

למרות הדיווחים שהעידו על מעבר ל-USB Type-C, ידיעה חדשה שמתפרסמת כעת חושפת אחרת

אלי כהן |  11/02/2019

במהלך חצי השנה האחרונה מעידים דיווחים שונים ברשת כי אפל מתכוונת לוותר על שקע ה-Lightning שנמצא במכשירי האייפון שלה ולבצע מעבר ל-USB Type-C. אלא שכעת, דיווח שמגיע מאתר המהימן למדי בכל הנוגע לפועלה של אפל, חושף כי היצרנית מתכוונת להמשיך ולשלב את שקע ה-Lightning גם במכשירי האייפון שיוכרזו מאוחר יותר השנה.


אפל עשויה להמשיך עם שקע Lightning באייפונים שיוכרזו השנה


בהתאם לדיווח של אתר Macotakara היפני, היצרנית האמריקאית לא תעבור לשקע מסוג USB Type-C על מנת לצמצם את עלויות הייצור של מכשירי האייפון החדשים ככל הניתן. כל שינוי שתבצע החברה יתורגם לעלויות גבוהות יותר, שכן החברה תדרש להתאים את כל היצע האביזרים שלה לשקע החדש - הן אלו שמגיעים באריזת המכשירים והן אלו הניתנים לרכישה בנפרד.


כמו כן, מציין האתר כי אפל תשלב באריזת מכשירי האייפון שיוכרזו ב-2019 את אותם אביזרים מוכרים: אוזניות EarPods עם מחבר Lightning, כבל USB-A ל-Lightning ושנאי ייעודי לטעינת האייפון. במקרה שציפינו לשילובו של מטען התומך בטעינה מהירה ישירות באריזה, הדיווח דואג לעדכן כי החברה לא מתכוונת לשלב את המטען המהיר ישירות באריזה - אלא תשלב את אותו שנאי 5 וואט וותיק.


אפל עשויה להמשיך עם שקע Lightning באייפונים שיוכרזו השנה


מכשירי האייפון מגיעים עם יכולות טעינה מהירה כבר מאז השקת אייפון 8, אך בניגוד למתחרותיה של אפל - החברה אינה משלבת את המטען המהיר ישירות באריזה, חרף המחירים הגבוהים של מכשירי החברה. כך או כך, אם לא תבחר היצרנית לבצע את המעבר הנדרש השנה, התמונה צפויה להשתנות במהלך 2020, אז מצופה מסדרת האייפונים לעבור מקצה שינויים משמעותי, ,שעשוי לכלול את השקע החדש ושילובו של מטען מהיר ישירות באריזה.


מקור

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית טלפונים סלולריים

יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.4 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 2,426 ₪
מתוך 52 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.7 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 1,208 ₪
מתוך 48 חנויות
יצרן:Xiaomi,
גודל מסך:6.53 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 885 ₪
מתוך 31 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.8 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 3,469 ₪
מתוך 39 חנויות
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il