בועד שבועייים תקיים סוני, יחד עם אינספור חברות טכנולוגיה מתחרות אחרות, אירוע הכרזה במסגרת אירועי תערוכת MWC 2019. בזמן שהיצרנית היפנית מתכוונת לחשוף באירוע את מכשיר הדגל XZ4, הדלפות חדשות מעידות על כך שאנו עשויים לראות את הכרזתו של סמארטפון נוסף בפיתוח החברה, אך הפעם עבור שוק הביניים: זהו ה-Sony Xperia XA3.
מכשיר שוק הביניים הבא של סוני, האקספיריה XA3, נחשף כעת בסדרת הדלפות חדשה המציגה בפעם הראשונה כיצד הוא עשוי להיראות. על פי הדלפות אלו, ניתן לראות כי המכשיר יישר קו מול סדרת XZ4 של החברה: הוא ישלב מסך ביחס צפייה של 21:9, מה שיהפוך אותו לארוך במיוחד ולא כל כך פשוט לאחיזה, כנראה.


המסך, כפי שניתן לראות בתמונות, מגיע עם שוליים עבים מאוד - בעיקר מעל לפאנל התצוגה - מה שלא עומד בקו אחד גם לא עם מכשירי שוק הביניים של שנת 2019, שמגיעים עם שוליים יותר ויותר דקים. ה-XA3 צפוי להגיע בשני דגמים, Xperia XA3 ו-Xperia XA3 Ultra, שיציעו מסכים בגודל של 5.9 ו-6.5 אינץ', וברזולוצייה של Full HD Plus (או: 2560X1080 פיקסלים). על גבי מסגרת המכשיר, שתהא עשויה מתכת, נמצא קורא טביעות אצבע ביומטרי.
גבו של ה-XA3 ככל הנראה יגיע בייצור זכוכית, ובחלקו העליון ישולבו שני חיישני צילום, הראשי יגיע ברזולוציית 23 מגה פיקסל. מתחת למכסה המנוע נמצא את מערכת השבבים הוותיקה Snapdragon 660, יחד עם 6GB RAM ו-64GB של זיכרון אחסון פנימי. מערכת ההפעלה, כך על פי הדיווחים, עשויה להיות אנדוראיד 8.0 אוראו - זאת בזמן שאנדרואיד 9 כבר זמינה בשוק למעלה מחצי שנה.


מקור