במהלך תערוכת MWC 2019,תציג ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית, LG, את מכשיר הדגל הבא בפיתוחה, ה- LG G8, שצפוי להפוך לרשמי לצד סמארטפון ה-5G (יכונה LG V50 5G) והסמארטפון המתקפל הראשונים בייצורה של החברה. אחרי שסיפקה לנו מעט פרטים לגבי חלק מן הכרזותיה הצפויות, חושפת היצרנית פרטים ראשונים אודות מכשיר הדגל LG G8 ThinQ.
על פי הודעה שהפיצה החברה לעיתונות מוקדם יותר היום, ה-G8 ThinQ יגיע עם מערך צילום קדמי ייחודי שמשלב חיישן ToF (ר"ת - Time of Flight). חיישן זה מגיע בפיתוחה של חברת Infeineon ומכונה Real3, כאשר ביכולותו לאפשר למכשיר ליצור מיפוי 3D של הנקלט בעדשת המצלמה.


חיישן ה-ToF החדש שישולב ב-G8 יהיה מסוגל לזהות אובייקטים וליצור סקירת תלת מימד שלהם באמצעות זיהוי ומדידה של קפיצת אור אינפרא אדום מן האובייקט ובחזרה אל המצלמה. בהתאם לכך, למצלמה החדשה לא תהיה תלות בתאורה החיצונית. ה-G8 יבצע שימוש במצלמות החדשות, כך נראה, לטובת זיהוי פנים מדוייק ומאובטח יותר בתלת מימד, בהשוואה לזיהוי פנים ב-2D שאנו רואים במרבית הסמארטפונים כיום.
מלבד זיהוי פנים, תבצע החברה שימוש במצלמת ה-ToF הקדמית עבור שיפור יכולות הצילום של המכשיר, ובדגש על צילום פורטרט , וכן לטובת שיפור יכולות המציאות הרבודה של המכשיר, אם כי בשלב זה לא ידוע כיצד בדיוק תממש זאת. כמו כן, מאשרת ההודעה לעיתונות באופן סופי כי ה-G8 אכן יושק במהלך תערוכת MWC 2019.