קצת יותר רחוק משציפינו:בזמן שההערכות והדיווחים בשבועות האחרונים שיערו כי הכרזת סדרת מכשירי הדגל Huawei P30 תתרחש ב-24 בפברואר, כחלק מתערוכת MWC 2019 ורגע לפני שהיא מתחילה באופן רשמי, נראה שליצרנית הסינית תוכניות שונות. על פי מידע חדש שנחשף על ידי נציגות וואווי עצמה בפולין כחלק ממצגת שהציגה את תוכניות החברה העתידיות, חשפה זו כי סדרת הדגל שלה תוכרז בסוף חודש מרץ הקרוב.
סדרת ה-P30, כפי שעולה מתוך המידע החדש, תוצג באירוע הכרזה עצמאי לחלוטין שיתקיים בפריז, זאת בדומה להשקת הדור הקודם שנערכה גם כן בפריז שנה לפני כן. כחלק מן הסדרה החדשה, מתכננת וואווי לחשוף 3 מכשירים חדש: מכשירי הדגל Huawei P30 ו-P30 Pro, וסמארטפון שוק הביניים עם דנ"א הדגל של החברה, זהו ה-Huawei P30 Lite.


על תערוכת MWC 2019, שתתקיים עוד החודש בברצלונה, וואווי לא מתכוונת לפסוח ושם היא תחשוף את הסמארטפון המתקפל הראשון בפיתוחה. בהחלט ייתכן כי השקת המכשיר המתקפל, שצפויה להיות מתוקשרת היטב, עשויה להיות הסיבה להפרדת השקת מכשירי הדגל שלה מן האירוע הקרוב, והצגתם באירוע נפרד.
יחד עם הדברים הללו, יצרנית הכיסויים Spigen חושפת כיסויים חדשים המיועדים, לכאורה, לסדרת ה-P30. על פי אלו ניתן לאשר את כל שידוע לנו עד כה: דגמי הסדרה יציעו קווי עיצוב דומים לדור הקודם, ובגבם של דגמי ה-P30 ו-P30 פרו נמצא 4 חיישני צילום נפרדים, פוקוס לייזר אוטומטי ופלאש LED. מתחת לפני השטח ישלבו השניים עד ל-8GB RAM, זיכרון אחסון בנפח מקסימלי של 256 או אולי אף 512 גיגה-בייט, מערכת שבבים מדגם Kirin 980 וסוללות בקיבולת שתעלה על 4,000mAh.


מקור 1 | 2 | 3