בשנת 2019, קו המוצרים שאנו רואים בשוק הסמארטפונים כבר מוכר, גם בשוק הבינוני והנמוך: השוליים הצטמצמו, המסכים גדול והמתכת והזכוכית הפכו לחומרי הגלם העיקריים במרבית הסמארטפונים. ובכן, לוואווי יש תוכניות קצת שונות - החברה הכריזה זה עתה על סמארטפון חדש בשוק הנמוך שעונה לשם Huawei Y6 Pro 2019 ומגיע עם גב עשוי עור.
ה-Y6 Pro 2019 מגיע אלינו כסמארטפון שוק נמוך לכל דבר ועניין: הוא כולל בחזית מסך LCD בגודל 6.09 אינץ' ברזולוציית HD Plus (או: 1520X720 פיקסלים). המסך מגיע עם שוליים די דקים, כאשר בחלקו העליון נמצא חריץ בצורת טיפה המכיל את מצלמת הסלפי הקדמית, ומעליו אפרכסת השיחות המשולבת כחלק ממסגרת המתכת של המכשיר. גב הסמארטפון, כאמור, עשוי עור הזמין בצבעים שחור או חום.


כמו כן, ישלב הסמארטפון מצלמה אחורית יחידה ברזולוציית 13 מגה פיקסל ולא יכיל קורא טביעות אצבע ביומטרי. בזירת הצילום הקדמי נמצא מצלמת 8 מגה פיקסל בלבד התומכת בזיהוי פנים ב-2D. מתחת למכסה המנוע נמצא מערכת שבבים מסוג שאינו ידוע בשלב זה, יחד עם 3GB RAM ורכיב אחסון פנימי בנפח של 32GB עם אפשרות להרחבה בעד 256 גיגה-בייט נוספים באמצעות כרטיס MicroSD ייעודי.


בזירת חיי הסוללה תניע את המכשיר סוללה בקיבולת של 3,000mAh, שכמובן לא תהא אפשרית לשליפה. על ה-Huawei Y6 Pro 2019 רצה מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו, בשילוב עם ממשק המשתמש EMUI 8.2 בפיתוחה העצמאי של וואווי. נכון לרגעים אלו לא חשפה החברה את מחירו של המכשיר.


מקור