ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים מהמעצמה האדומה, חברת וואווי המוכרת, הכריזה מוקדם יותר היום על סמארטפון חדש הפונה לשוק הנמוך, וזהו ה-Huawei Enjoy 9. המכשיר הצעיר מגיע לשוק כשהוא מציע עיצוב המהווה למעיין גרסה היברידית המשלבת בין ה-Mate 20 החדש, למכשירי סדרת הדגל של החברה מתחילת השנה, ה-Huawei P20.
כך, בחזית ה-Enjoy 9 נמצא מסך בגודל 6.26 אינץ' וברזולוציה צנועה של 720X1520 פיקסלים (או: HD Plus), עם יחס צפייה מוארך של 19:9. בולט במסך זהו חריץ בצורת האות U שמעליו משולבת אפרכסת השיחות. מערך זה בהחלט מוכר לנו מסמארטפון המייט 20 עליו הכריזה החברה לפני כחודשיים, המציע פריסה דומה בחזית, אך עם שוליים דקים יותר באופן מהותי. במעבר לגב המכשיר נראה כי ה-Enjoy 9 מזכיר לנו סמארטפון נוסף, והפעם מדובר ב-P20.


הוא מציע זוג מצלמות אחוריות המשולבות בצידו השמאלי-עליון, ומילימטרים ספורים תחתיהן נמצא פלאש LED כפול. חיישנים אלו מגיעים ברזולוציית 13 ו-2 מגה פיקסל, עם מפתח צמצם של f/1.8 ו-f/2.4, ומאפשרים צילום תמונות פורטרט תוך החלת אפקט בוקה. מצלמת הסלפי שבחזית, אגב, מגיעה ברזולוציית 8 מגה פיקסל עם מפתח צמצם של f/2.0.
בדומה ל-P20, גם כאן תציע וואווי וריאציות צבעים מעניינות עם אפקט מעבר צבע. וריאציות הצבע עם אפקט המעבר מגיעות בצבעים סגול-ורוד, וכחול-טורקיז, והמכשיר זמין גם בצבעים מעט יותר סטנדרטיים וללא אפקט גארדיינט. מתחת למכסה המנוע נמצא מערכת שבבים צנועה במיוחד - Snapdragon 450, יחד עם 3 או 4 גיגה-בייט RAM ו-32 או 64 גיגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי. ה-Huawei Enjoy 9 כולל סוללת 4,000mAh ורץ על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו בשילוב ממשק EMUI 8.2.


מקור