טרנד חדש בשוק הסמארטפונים:אחרי שאנו כבר יודעים כי בכוונתן של חברות הטכנולוגיה סמסונג ו-Huawei להציג עוד במהלך חודש דצמבר הנוכחי את המכשירים הראשונים בפיתוחן שיגיעו לשוק עם חור במסך, מצטרפת לחגיגה חברה שלישית. הפעם מדובר במותג הונור, חברת בת של ענקית הטכנולוגיה וואווי, כשזו קובעת אירוע הכרזה ל-22 בינואר, יום שלישי, בו תציג גם היא את הסמארטפון הראשון בפיתוחה עם חור במסך.
את הדברים הללו מאשרת הונור באמצעות הזמנה לעיתונות וטיזר שהופצו במהלך סוף השבוע האחרון. על פי אלו, באירוע ההכרזה שתערוך החברה בחודש הבא ויתקיים בפריז, צרפת, תציג זו סמארטפון בעל חור במסך. על פי הערכות, הסמארטפון המדובר יכונה בשם Huawei Honor Vieo 20 (או Honor V20).


ה-Huawei Honor View 20 צפוי להגיע לשוק כגרסת המשך ל-View 10 שנחשף בתחילת השנה, ומתחת למכסה המנוע שלו אנו ככל הנראה צפויים למצוא את מערכת השבבים Kirin 980 בפיתוח וואווי. שבב זה, כזכור, משולב במכשירי הדגל של חברת האם, וואווי - Mate 20 ו-Mate 20 Pro. הוא מיוצר בהליך 7nm FinFET ומשלב מנוע AI כפול ליבה, מערך עיבוד הכולל 4 ליבות Cortex-A76 מבית ARM ו-4 ליבות נוספות מסוג Cortex-A55, כמו כם מאיץ גרפי מדגם Mali-G76.
יתר מפרטו הטכני של ההונור View 20 צפוי לפנות גם הוא לשוק הגבוה ולהיות קרוב לדגמי המייט 20 של חברת האם. כך, אנו עשויים למצוא 3 מצלמות אחוריות, זיכרון RAM בנפח של עד 8 גיגה-בייט, רכיב אחסון פנימי בנפח מקסימלי של 256GB, מסך בגודל שינוע סביב 6.2-6.5 אינץ', סוללה בקיבולת שתנוע סביב 4,000mAh ועוד.


על פי הדלפה נוספת בנושא, נראה כי המכשיר יציע למשתמשיו חריץ בצורת טיפה, בדומה לזה שראינו במייט 20 הסטנדרטי, וכן ישלב טכנולוגיה ליצירת מודלים ב-3D. כמו כן, דיווחים נוספים בנושא מעידים על כך שמסכו יגיע ברזולוציית 2310X1080 פיקסלים (Full HD Plus) והוא ירוץ על אנדרואיד 9.0 פאי. מחירו לצרכן צפוי להתחיל ב-2,799 יואן (כ-1,530 שקלים).


מקור 1 | 2| 3