ענקית מחשבים המוכרת, חברת Asus, אמנם לא קיימה אירוע הכרזה חגיגי או מסיבת עיתונאים נוצצת, אך אמש (ד', 5.12) חשפה החברה צמד מכשירים חדשים הפונים לשוק הבינוני ולשוק הנמוך, ועונים לשמות: ZenFone Max Pro M2 ו-ZenFone Max M2. המכשירים נחשפו דרך אתר האינטנרט של הרוסי של החברה, שם הם כבר זמינים לרכישה.
הדגם הראשון והצנוע מבין השניים הוא ה-ZenFone Max M2. דגם זה כולל עיצוב מתכת מלא אותו אנו כמעט וכבר לא רואים בשוק הסמארטפונים. בחזית משולב מסך בגודל 6.3 אינץ' עם חריץ בולט ורחב, כאשר המסך מציע יחס צפייה של 19:9 ורזולוציית 1520X720 פיקסלים בלבד (HD Plus). בחריץ שבחזית תשלב החברה מצלמת סלפי ברזולוציית 13 מגה פיקסל.


בגב המכשיר נמצא קורא טביעות אצבע קפסטיבי, יחד עם זוג מצלמות ברזולוציית 8 ו-2 מגה פיקסל. מתחת למכסה המנוע של הסמארטפון נמצא את מערכת השבבים Snapdragon 632 בפיתוח קוואלקום, כשזו מצויידת ב-3GB RAM וזיכרון פנימי בנפח של 32 גיגה-בייט (ניתן להרחבה). על חיי הסוללה של הזנפון מקס M2 תהא אחראית סוללת 4,000mAh.
ה-ZenFone Max Pro M2, מנגד, מגיע לשוק עם מפרט מעט יותר עוצמתי ועם עיצוב מעט יותר יוקרתי. בחזית ובגב המכשיר ישולבו יריעות זכוכית להגנה, ואילו מסגרת המכשיר תהא עשויה אלומיניום. בחלקו הקדמי של הסמארטפון משולב מסך בגודל זהה - 6.3 אינץ', אלא שהפעם החריץ יהיה צנוע יותר ורזולוציית המסך תעמוד על 2280X1080 פיקסלים (Full HD Plus).


בחריץ שבחזית המכשיר משלתב אסוס מצלמת 13 מגה פיקסל בדומה ל-M2 הסטנדרטי, ואילו בגבו, מלבד קורא טביעות האצבע, נמצא גם זוג מצלמות ברזולוציית 12 ו-5 מגה פיקסל. על יכולות העיבוד של הזנפון מקס פרו M2 תהא אחראית מערכת השבבים Snapdragon 660 בפיתוח קוואלקום, יחד עם 4GB של זיכרון RAM ו-64 או 128 גיגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי.


מקור