חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

מבחן מצלמות הסמארטפונים הגדול של 2015

עודכן לאחרונה: 03/04/2016
הסמארטפון כבר מזמן החליף את מצלמת הכיס שלנו, ומלווה אותנו בתיעוד יומיומי של חיינו. המצלמה היא אחד הרכיבים המרכזיים בכל סמארטפון בשנים האחרונות, והיצרניות משקיעות משאבים רבים כדי לשפר אותן משנה לשנה. לקחנו את תשעת מכשירי הדגל המובילים של 2015 לבדיקת מבחן השוואתית, במסגרתה בחנו את כל מאפייני המצלמה: נוחות התפעול, מהירות ההפעלה וצילום הרצף, איכות התמונות במגוון מצבי צילום, איכות הוידיאו וכמובן - איכות מצלמת הסלפי. תוצאות המבחן לפניכם.

הכתבה התפרסמה גם במוסף ממון של ידיעות אחרונות (8.1.2016). השתתפו בהכנת הכתבה: שחר שושן, אורי הראל ושלומי עמיצור.


מבחן מצלמות הסמארטפונים הגדול של 2015
1
Samsung Galaxy Note5

מפרט מקוצר: מסך 5.7 אינטש QHD, מעבד Exynos 7420, זיכרון RAM בנפח 3GB, מצלמת 16 מגה פיקסל, פלאש בודד, צמצם f/1.9, וידיאו 4K, מצלמת סלפי 5 מגה פיקסל 

לכתבה המצולמת לחצו כאן.

תמונות סטילס:
הנוט 5 מפיק תמונות נאות עם טווח דינמי רחב, צבעים עשירים ומראה כללי מצוין. במבט מדוקדק גילינו שהחדות אינה מהגבוהות ביותר בהשוואה, אבל הדבר אינו ניכר בצפייה רגילה בתמונות, שנראות מפורטות וממוקדות היטב. צילום המקרו מצטיין.
צילום פרטים קטנים ממרחק קצר מאוד כגון פרחים, חרקים, מטבעות. מצלמות מגיעות ביחסי מקרו שונים הנמדדים בס"מ.
2
Apple iPhone 6s Plus

מפרט מקוצר: מסך 5.5 אינטש Full-HD, מעבד Apple A9, זיכרון RAM בנפח 2GB, מצלמת 12 מגה פיקסל, פלאש כפול, צמצם f/2.2, וידיאו 4K, מצלמת סלפי 5 מגה פיקסל 

תמונות סטילס: המראה הכללי של התמונות שצילמנו עם האייפון 6s פלוס היה טוב מאוד. הן התאפיינו בצבעים מדויקים ונעימים ובניגודיות טובה. החדות והפירוט בעומק התמונה סבירות, אך לא משתוות למנצחים בקטגוריה. הטווח הדינמי היה הטוב ביותר במבחן – המצלמה הצליחה לחלץ פרטים בתמונה עם ניגודיות גבוהה, הן באזורים הכהים והן באזורים הבהירים.

 

סרטוני וידאו: הסרטונים שצילמנו עם המכשיר היו חדים מאוד ועם צבעים מדויקים. יש מייצב אופטי שעושה עבודה טובה מאוד ללא עיוותים, אך במעבר בין אזורי תאורה כהים ובהירים הבחנו מדי פעם בהבהובים.

 

מהירות התפעול: אפל לא מפנקת אתכם בפיצ'רים מהירים להפעלת המצלמה, למעט קיצור דרך ממסך הנעילה. ולמרות זאת, זהו המנצח בקטגוריה: iPhone 6s Plus היה המהיר ביותר מבין במכשירים שנבדקו והצליח לצלם את התמונה הראשונה בתוך שנייה אחת בלבד מרגע שהפעלנו את יישום המצלמה. במבחן הרצף, הצלחנו לצלם 21 תמונות בתוך 10 שניות – מרשים.

 

צילום הסלפי: גם כאן אין פינוקים מיוחדים. תוכלו לצלם תמונה עם לחצן הצילום הוירטואלי הרגיל או באמצעות טיימר שנגיש במסך הראשי.

 

בשורה התחתונה: האייפון העדכני של Apple תופס את המקום השני והמכובד, עם מצלמה איכותית ומהירה. יש כאן פחות פינוקים ופיצ'רים ממכשירים אחרים, אבל התוצרים מצוינים.


לסקירה המלאה

3
LG V10

מפרט מקוצר: מסך 5.7 אינטש QHD, מעבד Snapdragon 808, זיכרון RAM בנפח 4GB, מצלמת 16 מגה פיקסל, פלאש בודד, צמצם f/1.8, וידיאו 4K, מצלמת סלפי 5 מגה פיקסל 

תמונות סטילס: ההתרשמות שלנו מהתמונות של ה-V10 הייתה מעורבת. מצד אחד הצבעים היו קצת קרירים (נוטים לכחלחל), מה שהשפיע באופן די מהותי על התמונה. מאידך גיסא, הפירוט והחדות הן ברמה הגבוהה ביותר ויכולנו להבחין בכל פרט זעיר גם במבט מדוקדק בעומק התמונה, ללא רעש דיגיטלי או מריחות. אפשר לומר שאת טמפרטורת הצבע של התמונה ניתן תמיד לתקן בתוכנת עריכה בקלות, מה שלא ניתן לעשות עם חדות ופירוט. הטווח הדינמי בתמונות היה סביר אך לא מהטובים ביותר.

 

סרטוני וידאו: גם צילום הוידיאו היה לא אחיד באופיו. החדות, הפירוט וזווית העדשה היו מעולים, אך מנגד הצבעים שטוחים ואפרוריים. בנוסף, המייצב האופטי מעוות מאוד את התמונה וממש גרם לנו לבחילה קלה כשצפינו בסרטון שבו צעדנו עם המכשיר ביד.

 

מהירות התפעול: את המצלמה ניתן להפעיל במהירות באמצעות לחיצה כפולה על לחצן הווליום התחתון, או מתוך קיצור דרך שמופיע על המסך המשני שמעל המסך הראשי. מהירות ההפעלה של המצלמה סבירה בלבד – 2 שניות. בתוך 10 שניות הצלחנו לצלם ברציפות 16 תמונות.

 

צילום הסלפי: LG V10 הוא הסמארטפון היחיד שמתהדר בזוג עדשות למצלמה הקדמית, האחת עם זווית רגילה והשנייה עם זווית רחבה במיוחד. עם העדשה הרחבה תוכלו ללכוד את התמונה הרחבה ביותר עם כל החברים, במחיר של עיוות "עין-דג" קל. והעדשה השנייה? תכלס, די מיותרת. את תמונות הסלפי תוכלו ללכוד בנוחות רבה באמצעות הרמת יד מול המצלמה, באמצעות פקודה קולית או בעזרת הטיימר שנגיש ממסך המצלמה הראשי.

 

בשורה התחתונה: המצלמה של ה-V10 מוצלחת מאוד בכל הקשור לפירוט ולחדות, קצת פחות בצבעים. עם פיצ'רים רבים מאוד ומצב צילום ידני תוכלו להפיק תמונות איכותיות, עם קצת יותר מאמץ.


לסקירה המלאה

טלפון חכם מתאפיין בצג גדול, בקיבולת זיכרון גדולה, ולעיתים מצויד במסך מגע או במקלדת מלאה (QWERTY), לצורך הקלדה נוחה יותר של טקסט. מערכת ההפעלה במכשירים אלו מתקדמת ממערכת ההפעלה של טלפונים רגילים ולכן מאפשרת מגוון רחב של יישומים.
4
LG Nexus 5X

מפרט מקוצר: מסך 5.2 אינטש Full-HD, מעבד Snapdragon 808, זיכרון RAM בנפח 2GB, מצלמת 12.3 מגה פיקסל, פלאש כפול, צמצם f/2.0, וידיאו 4K, מצלמת סלפי 5 מגה פיקסל 

תמונות סטילס: המצלמה של הנקסוס 5X מספקת איזון מוצלח מאוד בין צבעים מדויקים בדרך כלל, חדות מצוינת ופירוט ברמה הגבוהה ביותר. הצבעים מעט כהים אך לא ברמה שהפריעה לנו או שפגמה משמעותית במראה הכללי.

 

סרטוני וידאו: כמו הצילום הסטילס, גם סרטוני הוידיאו התאפיינו בפירוט, צבעים וזווית עדשה מעולים, אך התמונה מעט חשוכה בהשוואה למכשירים אחרים. אין במכשיר מייצב תמונה אופטי.

 

מהירות התפעול: Nexus 5X לא מצטיין בתחום המהירות: 3 שניות חולפות מרגע שתפעילו את יישום המצלמה ועד שתזכו לצלם את התמונה הראשונה. צילום הרצף מוצלח יותר, והצלחנו לצלם 20 תמונות בזו אחר זו בתוך 10 שניות. ניתן להזניק את המצלמה בלחיצה כפוללה על כפתור ההפעלה או באמצעות האייקון במסך הנעילה.

 

צילום הסלפי: המנצח בגזרת הסלפי, לפחות בכל הקשור באיכות התמונה: הנקסוס 5X הפיק תמונות חדות, מפורטות ואיכותיות ביותר, בפער גדול מכל השאר. הטיימר לצילום עצמי זמין באופן נוח ממסך הצילום הראשי, אך אין פיצ'רים נוספים לסיוע בצילום הסלפי.

 

בשורה התחתונה: בסך הכל זו מצלמה מוצלחת מאוד, ובוודאי הטובה ביותר בסדרת Nexus לדורותיה. לחובבי הסלפי זו הבחירה הטבעית.


לסקירה המלאה

5
Meizu MX5

מפרט מקוצר: מסך 5.5 אינטש Full-HD, מעבד Mediatek Helio X10, זיכרון RAM בנפח 3GB, מצלמת 20 מגה פיקסל, פלאש כפול, צמצם f/2.2, וידיאו 4K, מצלמת סלפי 5 מגה פיקסל 

תמונות סטילס: מייזו MX5 מפיק תמונות מהסוג שמתחנף: הוא נוטה לחימום התמונה – הצבע לא ממש מדויק אמנם, אבל נעים לעין. הפירוט והחדות בסדר גמור, אבל במבט מקרוב ניתן לראות שהם אינם מהטובים ביותר. בצילוםמקרוהתקשינו להתקרב באמת לאובייקט ונאלצנו להתרחק קצת כדי לקבל תמונה ממוקדת.

 

סרטוני וידיאו: איכות הוידיאו טובה מאוד וזווית העדשה רחבה, אך אין מייצב תמונה. הבעיה היא, באופן אבסורדי, קידוד הקובץ המתקדם H.265 שמייזו משתמשת בו: הוא כה חדשני שקשה מאוד להפעיל את הסרטונים במחשב כיוון שהוא אינו נתמך במרבית הנגנים, ונדרשת המרה או הורדה של מקודד ייעודי.

 

מהירות התפעול: את המצלמה תוכלו להפעיל גם כשהמסך כבוי, באמצעות חיווי האות C על גבי המסך. לחלופין, במסך הנעילה הסטה הצידה במקום למעלה תפתח את המכשיר ישירות לתוך יישום המצלמה. הצילום הראשון מרגע הפעלת המצלמה התבצע תוך 1.9 שניות, ובמבחן הרצף הצלחנו לצלם 16 תמונות בתוך 10 שניות.

 

צילום הסלפי: תמונות הסלפי היו חדות ומפורטות למדי, אם כי הצבעים לא תמיד מדויקים. אין תכונות עזר לצילום סלפי, ואפילו כפתור הטיימר מתחבא בתוך התפריט.

 

בשורה התחתונה: במחיר זול ממרבית מכשירי הדגל האחרים, Meizu MX5 מצליח לספק את הסחורה ברמה טובה ובלי פשרות גדולות. קחו בחשבון שצפייה בסרטונים מחוץ למסך המכשיר עלולה להיות מאתגרת.


לסקירה המלאה

צילום פרטים קטנים ממרחק קצר מאוד כגון פרחים, חרקים, מטבעות. מצלמות מגיעות ביחסימקרושונים הנמדדים בס"מ.
צילום פרטים קטנים ממרחק קצר מאוד כגון פרחים, חרקים, מטבעות. מצלמות מגיעות ביחסי מקרו שונים הנמדדים בס"מ.
6
HTC One M9

מפרט מקוצר: מסך 5 אינטש Full-HD, מעבד Snapdragon 810, זיכרון RAM בנפח 3GB, מצלמת 20.7 מגה פיקסל, פלאש כפול, צמצם f/2.2, וידיאו 4K, מצלמת סלפי 4 מגה פיקסל 

תמונות סטילס: One M9 מפיק תמונות די טובות אך לא מלהיבות. החדות והפירוט לא רעים בכלל, אבל הצבעים חיוורים ושטוחים והמראה הכללי לא מלהיב. הטווח הדינמי סטנדרטי.

 

סרטוני וידאו: הסרטונים שצילמנו עם המכשיר התאפיינו בחדות מצוינת ובפירוט טוב מאוד, אך אין למכשיר ייצוב תמונה.

 

מהירות התפעול: את התמונה הראשונה הצלחנו לצלם בתוך 1.7 שניות מרגע הפעלת המצלמה, וצילום הרצף הידני היה המהיר ביותר: לא פחות מ-34 תמונות בתוך 10 שניות. עם המצלמה הזו תוכלו לתפוס את הרגע בסדרה זריזה של תמונות, ואחר כך לבחור את הטובה ביותר. אין פונקציית הזנקה מהירה של המצלמה, מלבד האייקון הרגיל במסך הנעילה.

 

צילום הסלפי: מלבד טיימר שנגיש במסך הצילום, HTC לא מקלה עליכם את המלאכה. נהפוך הוא: אחרי כל צילום סלפי תאלצו לאשר את התמונה.

 

בשורה התחתונה: מדובר בשיפור ביחס למצלמות ה-Ultra Pixel במכשירים הקודמים של HTC, אבל השדרוג לא גדול מספיק. היתרון הגדול הוא במהירות צילום הרצף, שהייתה הטובה מבין הנבדקים.


לסקירה המלאה

7
Sony Xperia Z5

מפרט מקוצר: מסך 5.2 אינטש Full-HD, מעבד Snapdragon 810, זיכרון RAM בנפח 3GB, מצלמת 23 מגה פיקסל, פלאש בודד, צמצם f/2.0, וידיאו 4K, מצלמת סלפי 5.1 מגה פיקסל 

תמונות סטילס: למרות החיישן הגדול והרזולוציה הגבוהה, התמונות רחוקות מהפוטנציאל. יש פירוט מרשים ביותר במרכז התמונה והצבעים טובים מאוד, אבל מבט בוחן מגלה שהתמונה עמוסה ברעש דיגיטלי, וקצוות הפריים רכים ולא ממוקדים. ישנה ירידה ניכרת באיכות בצללים ובתוך הבית – כל מה שלא מואר בתאורה חזקה ישירה.

 

סרטוני וידיאו: הצבעים מצוינים והפירוט טוב גם הוא. ברזולוציית 4K לא רק שהוידיאו אינו מיוצב אלא הוא ממש מייצר כאב ראש. לעומת זאת ברזולוציית Full HD הייצוב יוצא מן הכלל – הטוב בקטגוריה, למעשה –  אך זה בא על חשבון זווית הצפייה והרזולוציה.

 

מהירות התפעול: Sony Xperia Z5 הוא הסמארטפון היחיד מבין מכשירי הדגל שנבדקו שכולל לחצן פיזי ייעודי עבור הצילום. ניתן להפעיל באמצעותו את המצלמה גם כשהמסך כבוי באמצעות לחיצה ממושכת. מרגע הפעלתה ועד שהמצלמה מסוגלת ללכוד את התמונה הראשונה חולפות 2 שניות, ובצילום רציף של תמונות בזו אחר זו הצלחנו לצלם 20 תמונות בתוך 10 שניות.

 

צילום הסלפי: המצלמה הקדמית מאפשרת לצלם תמונות סלפי באמצעות הטיימר כברירת מחדל, ולא ממש נוח לשנות את ההגדרה הזו. איכות התמונה טובה למדי מבחינת החדות והצבעים, אך גם כאן ניכר רעש דיגיטלי רב יחסית.

 

בשורה התחתונה: רזולוציית 23 מגה פיקסלים זה יפה, אבל היא לא מספיקה לסוני כדי לכבוש את הפסגה. הצבעים והחדות אמנם מרשימים, אבל מנגד יש בעיות של רעש דיגיטלי, טשטוש בקצוות התמונה וירידה באיכות באזורים כהים.


לסקירה המלאה

הרזולוציה קובעת את מידת חדות התמונה ואת רמת הפירוט שלה, והיא נמדדת במספר הפיקסלים שמרכיבים את התמונה השלמה. ככל שהרזולוציה גבוהה יותר התמונה תהיה מפורטת וחדה יותר, וככל שהמסך גדול יותר דרושהרזולוציהגבוהה יותר כדי להציג תמונה איכותית. עם זאת, מסכים זהים בגודלם, בעיקר הגדולים שבהם, יכולים להיות בעלי רזולוציות שונות, ומי שמייעד את המכשיר לצילום, וידיאו ומשחקים, יעדיף רזולוציה גבוהה יותר. הרזולוציות מתחילות מ-90X60 פיקסלים במסכים קטנים, 160X128 פיקסלים במסכים בינוניים, ומסכים גדולים, המצויים בדרך כלל בטלפונים מתקדמים או חכמים (Smart Phones), מגיעים עד לרזולוציה של 640X480 פיקסלים.
הרזולוציה קובעת את מידת חדות התמונה ואת רמת הפירוט שלה, והיא נמדדת במספר הפיקסלים שמרכיבים את התמונה השלמה. ככל שהרזולוציה גבוהה יותר התמונה תהיה מפורטת וחדה יותר, וככל שהמסך גדול יותר דרושה רזולוציה גבוהה יותר כדי להציג תמונה איכותית. עם זאת, מסכים זהים בגודלם, בעיקר הגדולים שבהם, יכולים להיות בעלי רזולוציות שונות, ומי שמייעד את המכשיר לצילום, וידיאו ומשחקים, יעדיף רזולוציה גבוהה יותר. הרזולוציות מתחילות מ-90X60 פיקסלים במסכים קטנים, 160X128 פיקסלים במסכים בינוניים, ומסכים גדולים, המצויים בדרך כלל בטלפונים מתקדמים או חכמים (Smart Phones), מגיעים עד לרזולוציה של 640X480 פיקסלים.
טלפון חכם מתאפיין בצג גדול, בקיבולת זיכרון גדולה, ולעיתים מצויד במסך מגע או במקלדת מלאה (QWERTY), לצורך הקלדה נוחה יותר של טקסט. מערכת ההפעלה במכשירים אלו מתקדמת ממערכת ההפעלה של טלפונים רגילים ולכן מאפשרת מגוון רחב של יישומים.
8
Huawei Mate S

מפרט מקוצר: מסך 5.5 אינטש Full-HD, מעבד Kirin 935, זיכרון RAM בנפח 3GB, מצלמת 13 מגה פיקסל, פלאש כפול, צמצם f/2.0, וידיאו 1080p, מצלמת סלפי 8 מגה פיקסל 

תמונות סטילס: הצבעים טובים, אבל כל השאר מאכזב, במיוחד ביחס למחיר ולאיכות של שאר רכיבי המכשיר. החדות של התמונות נמוכה, הפירוט לקוי והתמונות מאכזבות מאוד ואינן עומדות בשורה אחת עם מכשירי דגל כיום.

 

סרטוני וידיאו: הסרטונים שצילמנו אכזבו אפילו עוד יותר מצילום הסטילס: המכשיר טוען הרזולוציה היא Full HD, אבל בפועל הסרטונים נראים כמו רזולוציית 720p במקרה הטוב. התמונה מלאכותית, נעדרת חדות ופשוט לא טובה מספיק.

 

מהירות התפעול: את המצלמה תוכלו להפעיל כשהמסך כבוי בלחיצה כפולה על מקש הווליום התחתון. בנוסף ניתן להחוות את האות C באמצעות פרק האצבע על המסך מכל מקום, גם באמצע אפליקציה אחרת, ויש כמובן את אייקון המצלמה במסך הנעילה. מהירות ההפעלה עצלה למדי – 2.4 שניות, ובצילום רציף הצלחנו לצלם 18 תמונות בתוך 10 שניות.

 

צילום הסלפי: Huawei מפנקת אתכם עם שיטות צילום עצמי נוחות: צילום אוטומטי כשאתם מחייכים, צילום בפקודה קולית ואפילו חלון קטן שמופיע בזמן שהטיימר מופעל בחלק העליון של המסך, שמכוון את העיניים שלכם לאיזור העדשה כך שתסתכלו תוך המצלמה. אם תרצו לכבות את הטיימר תצטרכו לחטט ארוכות בתפריט. איכות מצלמת הסלפי טובה יחסית.

 

בשורה התחתונה: המצלמה של ה-Mate S אכזבה אותנו יותר מכל – אולי משום שהמכשיר עצמו, חוץ מהמצלמה, מרשים ביותר. מי שמתכוון לרכוש אותו צריך לדעת שהוא מקבל אולי מכשיר פרימיום, אבל המצלמה אינה עומדת בסטנדרט.

לסקירה המלאה

הרזולוציה קובעת את מידת חדות התמונה ואת רמת הפירוט שלה, והיא נמדדת במספר הפיקסלים שמרכיבים את התמונה השלמה. ככל שהרזולוציה גבוהה יותר התמונה תהיה מפורטת וחדה יותר, וככל שהמסך גדול יותר דרושה רזולוציה גבוהה יותר כדי להציג תמונה איכותית. עם זאת, מסכים זהים בגודלם, בעיקר הגדולים שבהם, יכולים להיות בעלי רזולוציות שונות, ומי שמייעד את המכשיר לצילום, וידיאו ומשחקים, יעדיף רזולוציה גבוהה יותר. הרזולוציות מתחילות מ-90X60 פיקסלים במסכים קטנים, 160X128 פיקסלים במסכים בינוניים, ומסכים גדולים, המצויים בדרך כלל בטלפונים מתקדמים או חכמים (Smart Phones), מגיעים עד לרזולוציה של 640X480 פיקסלים.
9
Asus Zunfone 2 ZE551ML 4GB

מפרט מקוצר: מסך 5.5 אינטש Full-HD, מעבד Intel Atom Z3580, זיכרון RAM בנפח 4GB, מצלמת 13 מגה פיקסל, פלאש בודד, צמצם f/2.0, וידיאו 1080p, מצלמת סלפי 5 מגה פיקסל 

תמונות סטילס: המראה הכללי סביר בלבד. התמונה חדה יחסית אך מלאה ברעש דיגיטלי וארטיפקטים, והצבעים לא מדויקים כלל. צילום המקרו דווקא מוצלח.

 

סרטוני וידאו: צילום הוידיאו היה מהגרועים מבין המכשירים שנבדקו, עם חדות נמוכה מאוד וזווית צילום צרה ביותר. גם כאן, כמו במקרה של ה-Huawei, התקשינו להאמין שמדובר ברזולוציית Full HD. על ייצוב תמונה אין מה לדבר.

 

מהירות התפעול: את המצלמה ניתן להפעיל בחיווי האות C על המסך הכבוי, וכן באמצעות האייקון במסך הנעילה. המצלמה לוקחת את הזמן – 3.4 שניות ארוכות מרגע הפעלת היישום ועד שהיא מואילה בטובה לצלם את התמונה הראשונה. גם צילום הרצף היה האטי בחבורה, עם 13 תמונות בלבד בתוך 10 שניות.

 

צילום הסלפי: המצלמה הקדמית מספקת לכם טיימר נוח מאוד – באמצעות משיכת האצבע כלפי מעלה מהכפתור שתחתית המסך ניתן להגדיר את מספר השניות לטיימר, אך מיקום השעון שסופר את השניות לאחור, בתחתית המסך, מסיח את הדעת מהעדשה שנמצאת מעל המסך. איכות התמונה בינונית, כאשר הצבעים עוד פחות קשורים למציאות מאשר במצלמה הראשית.

 

בשורה התחתונה: Zenfone 2 הוא אולי מכשיר הדגל של אסוס, אבל הוא לא מתיימר להתחרות במכשירי הדגל של המותגים הוותיקים יותר, לא במפרט וגם לא במחיר. בהתאם לכך המצלמה שלו רחוקה מהסטנדרט הנהוג במכשירי דגל. עם תמונות הסטילס עוד אפשר להסתדר, אבל הוידיאו גרוע בכל קנה מידה.


לסקירה המלאה

צילום פרטים קטנים ממרחק קצר מאוד כגון פרחים, חרקים, מטבעות. מצלמות מגיעות ביחסי מקרו שונים הנמדדים בס"מ.
10
השוואת התמונות

בתמונות להלן תוכלו לראות, זו לצד זו, 5 תמונות מייצגות שצילמנו עם כל אחד מהמכשירים, מתוך עשרות תמונות שצילמנו במסגרת הבדיקה. ביצענו חיתוך של חלק קטן מהתמונה, המציג אותה בגודלה המרבי (מה שמכונה Crop 100%), כך שניתן להתרשם מהפוטנציאל של כל מצלמה באופן מיטבי.

 

השתדלנו לצלם את כל התמונות מאותה הזווית ובאותם התנאים בדיוק, כאשר בחלק מהמקרים אף השתמשנו בחצובה כדי לוודא שנצלם את אותה התמונה על כל מכשיר.

 

מומלץ ללחוץ על התמונות כדי להגדיל אותן ולצפות בגודל המלא.


המוצרים המבוקשים בקטגוריית טלפונים סלולריים

יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.4 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 2,440 ₪
מתוך 49 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.7 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 1,215 ₪
מתוך 43 חנויות
יצרן:Apple,
גודל מסך:6.1 אינטש,
מערכת הפעלה:iOS,
החל מ- 3,249 ₪
מתוך 6 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.8 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 3,488 ₪
מתוך 38 חנויות
מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image
מילון מונחי טלפון סלולרי
הצג הכל >>