הטלוויזיות החדשות
באירוע של LG בתערוכת CES בווגאס השיקה LG את טלוויזיית הדגל החדשה, שמגיעה בעובי 2.57 מילימטר בלבד, אך היא מובנית בתוך פאנל המותקן על הקיר. הטלוויזיה החדשה בשם LG Signature OLED W מגיעה עם פאנל OLED מתקדם ומקרן קול דולבי אטמוס.

טלוויזיות מסדרת ה-
Super UHD מכילות טכנולוגיה בשם Nano Cell המאפשרת להציג תמונה לא רק חדה יותר, אלא מדויקת יותר מהעבר, שכן המסך מחולק לתאים בגודל ננומטר וכל אחד מהם מואר בנפרד.בדומה למסכים החדשים של סמסונג, גם ב-LG מציינים שניתן לצפות בטלוויזיה מכל זווית כשהצבעים והבהירות יישארו זהים, לא משנה באיזו זווית תצפו.מסכי הפרימיום של החברה מהדור החדש יתמכו בפרופיל הצבע המקצועי של חברת טכניקולור, דבר שיאפשר כיול מתקדם של הצבעים במסך.

הטלוויזיות החדשות יגיעו עם מערכת ההפעלה
Web O.S 3.5 שעכשיו תתמוך גם ב-360 מעלות.


המילה החמה בתחום הטלוויזיות השנה היא
HDR – גם בדגמים החדשים של LG. מדובר בתמיכה בטווח דינמי רחב יותר המאפשרת להציג טווח צבעים ורמות בהירות שונות בו זמנית על המסך. כעת גם תמונות שצולמו במצלמה רגילה יוכלו לעבור עיבוד על המסך כדי ליצור את האפקט של ה-HDR.

המסכים החדשים של החברה יגיעו עם מערכת דולבי Atmos, מערכת האודיו הקיימת בבתי קולנוע ותומכת בעשרות ערוצי אודיו, כשהגרסה הביתית תומכת בכ-18 ערוצי קול נפרדים. מסכי LG יתמכו בטכנולוגיה המתקדמת דרך הרמקולים המובנים במסך. בדומה למקרני קול, גם כאן הקול ההיקפי אמור לעטוף את הצופה אך בשונה מהקולנוע, מדובר ברמקולים הנמצאים במקום אחד. הטכנולוגיה החדשה תהייה זמינה בכל דגמי ה-
OLED של החברה.

עוד הציגה החברה נגן בלו-ריי
4K התומך ב-HDR. סרטי 4K זמינים לרכישה החל מאמצע שנת 2016, ומכשיר שכזה יוכל לקדם את המכירות.הבית החכם
כל מוצרי הצריכה לבית של חברת LG מהדור הנוכחי יגיעו עם חיבור WiFi שיאפשר להם לתקשר אחד עם השני ועם הסמארטפון שלכם.טכנולוגיית DeepThinQ של החברה מסוגלת ללמוד את המשתמש כדי לחזות את התנהגות המשתמש. רובוט שואב מסוגל לראות מכשולים לפני שהוא פוגש אותם, ולהבין האם זה ערמה של כבלים או רגליים של המשתמש.

מכונת הכביסה הכפולה של החברה מסוגלת לזהות את קושי המים ולהתאים את התוכנית בהתאם. המזגן לומד איפה אתם נמצאים הכי הרבה בבית וידאג לקרר ספציפית את האזורים האלה. המקררים ילמדו אתכם; LG הציגה מקרר שיש לו מערכת הפעלה
WebOS כמו זו הקיימת בטלוויזיות החכמות וניתן להשתמש בו כטאבלט לכל דבר, אך מדובר במסך בגודל 29 אינץ' המובנה בדלת ומאפשר לראות דרכה. טכנולוגיה זו קיימת ברמה כזו או אחרת בשוק הפרסומי שבו מוצגות פרסומות על דלת המקרר המסחרי.את אב הטיפוס של המקרר ראינו בתערוכת IFA בשנה שעברה, שם היא הוצגה לראשונה. כעת מתקדמת החברה ומציגה את השלב הבא, הבשל יותר במערכת ההפעלה של המקרר.

בתוך אותו מקרר ישנה מצלמה שאפשר להתחבר אליה ולראות בזמן אמת מה יש בתוך המקרר מרחוק. כך תוכלו לראות מה יש בפנים גם כשאתם עורכים קניות בסופרמרקט.LG הכריזה על שיתוף פעולה עם חברת אמאזון, שמספקת שירותי סופרמרקט בארצות הברית. שירות אמאזון אלכסה מאפשר לדבר ישירות אל המכשיר, ובאמצעות זיהוי קולי לבצע רכישות של מוצרים שונים; כעת אותו שירות יהיה מובנה בתוך המקרר, דבר המאפשר לבצע רכישת מזון ישירות מהמקרר.החברה הציגה רובוט בשם
Hub Robot, המסוגל ללמוד את המשתמש ולשלוט בכל המכשירים החכמים הקיימים בבית. הרובוט בעל העיניים המצוירות דומה לרובוט אחר שנכשל בקיקסטארטר השנה, שהבטיח את אותו דבר. חברה גדולה כמו LG תוכל כנראה לייצר מכשיר שכזה בהצלחה.

בנוסף, הציגה החברה רובוט ייעודי לשדות תעופה, שמטרתו לסייע לנוסעים להתמצא בטרמינלים הענקיים. הרובוט החדש כבר זמין בשדה התעופה אינצ'יאון שבדרום קוריאה.