בשנתיים האחרונות, תחום הגיימינג בישראל נמצא בגדילה משמעותית ואחד הסממנים הבולטים הוא תערוכות הגיימינג המתקיימות בסוכות ובפסח, והשנה פסטיבל Gamerz הוא האירוע המרכזי בחג.
פסטיבל המשחקים והגיימינג - Gamerz נערך בהאנגר 11 - המקום הגדול ביותר עד כה לתערוכה מסוג זה, ועובדה זו לבדה מבהירה את הגידול בכמות המשתתפים, ששנה שעברה עמד על 25 אלף איש. באירוע הנמשך ארבעה ימים השתתפו כל החברות המוכרות מתחום הגיימינג: HP, Logitech, ASUS, Alienware, Plantronics, Razer ועוד, עם עמדות הדגמה מסדרות המשחקים של החברות.


ללא ספק נינטנדו הקימה את המתחם המרשים ביותר מכולם, יחד עם כניסתה הרשמית לישראל, הציגה החברה את קונסולת ה-Switch שעד כה יובאה דרך יבואנים פרטיים והבולטת מביניהם היא רשת באג. כעת הקונסולה יחד עם המשחקים מיובאים רשמית דרך חברת תור גיימינג.
אך גם החברות הקיימות לא נשארו מאחור, סוני הדגימה את קונסולת הפלייסטיישן המוכרת יחד עם משקפי ה-Playstation VR שנמצאים בשוק זמן מה, ומיקרוסופט הציבה עמדות Xbox One ובין השאר הציגה את אחד המשחקים האהובים עלינו - Forza Horizon 4 שהודגם בעמדת סימולטור מלאה עם הגה ודוושות.
היריד נערך בהאנגר 11 בנמל תל אביב מה-21 עד ה-24 באפריל חברת ההפקה בלוסטון, מציעה כרטיסי כניסה בסבבים: סבב בוקר מ-9:30 עד 13:30 וסבב צהריים מ-14:00 עד 18:00. המחיר הוא 99 שקלים לסבב, או 139 שקל לכרטיסי VIP הכוללים מפגש עם כוכבי יוטיוב.