אמש (ב', 11.02) שיתפנו אתכם בתמונותיו ומפרטו הטכני המלא של סמארטפון שוק הביניים Meizu Note 9, כפי שאלו נחשפו על ידי אתר משרד התקשורת הסיני TENAA. כעת, זמן קצר לאחר מכן, מודיעה מייזו באופן רשמי על קיומו של אירוע הכרזה שיתרחש בעוד יומיים בלבד, ב-14 בפברואר, ובו היא עשויה לחשוף את הסמארטפון החדש בשוק הבינוני.
בטיזר שהפיצה היצרנית דרך חשבון ה-Weibo שלה, ניתן לראות קווי מתאר של סמארטפון, המאשרים את ההערכה שזהו המוצר אותו מתכננת החברה לחשוף. אף שהיא לא מציינת זאת בפירוש, על פי הערכות ודיווחים ברחבי הרשת המכשיר אותו תציג היצרנית באירוע יהיה ה-Meizu Note 9 (או Meizu M9 Note), שמיועד להתחרות בדגמי סדרת רדמי נוט 7 של שיאומי, מתחרתה מן המולדת. מלבדו אנו עשויים לראות מוצרים נוספים מוכרזים במסגרת האירוע.


המייזו נוט 9, לפי כל הידוע לנו בשלב זה, יישר קו מול המתחרים בשוק הבינוני-גבוה במספר זירות. בחזית נמצא מסך 6.2 אינץ' בעל שוליים דקים וחריץ בצורת טיפה בו משולבת מצלמת סלפי ברזולוציית 20 מגה פיקסל. ואילו בחלקו האחורי של המכשיר ישולב מערך צילום ראשי כפול, הכולל חיישן 48 מגה פיקסל ראשי (בדומה לרדמי נוט 7), יחד עם חיישן עומק ברזולוציית 5 מגה פיקסל עבור צילומי פורטרט.
על יכולות העיבוד של המכשיר תהיה אחראית ה-Snapdragon 675 - פלטפורמת שבבים צעירה למדי מבית קוואלקום, השואבת השראה משבבי הפרימיום היקרים של החברה. לצידה נמצא 6GB RAM, זיכרון אחסון בנפח של 64 או 128 גיגה-בייט וסוללה בקיבולת 3,900mAh. מערכת ההפעלה שתרוץ על המכשיר היא אנדרואיד 9.0 פאי יחד עם ממשק המשתמש Flyme UI בפיתוח מייזו.


מקור