יצרנית הסמארטפונים הסינית, חברת Vivo, הייתה בין החברות הראשונות בשנה שעברה שהציגו בפנינו סמארטפונים ללא מצלמת סלפי שתופסת מקום בחזית ועם שוליים מהדקים ביותר שראינו. כעת, נראה כי החברה אינה מתכוונת לעצור גם השנה, ובעוד ימים ספורים, באירוע המתוכנן להתקיים ב-24 בינואר, תציג זו בפנינו סמארטפון חדש וייחודי במינו בשם Vivo Apex 2019, שלא בדיוק דומה למכשירים הזמינים כיום בשוק.
ה-Vivo Apex 2019 נחשף כעת בתמונת הדמיה ראשונה שמגיעה אלינו דרך המדליף והמעצב Ben Geskin, שיצר את התמונה בהתבסס על הדלפות ודיווחים קודמים. כפי שניתן לראות בתמונה, המכשיר החדש של Vivo יגיע אלינו עם אלמנט ייחודי במיוחד - הוא לא מציע אף לא כפתור פיזי אחד על גבי המסגרת. בשלב זה לא ברור כיצד תחליט החברה לממש את הכפתורים הסטנדרטיים - האם היא תציע כפתורי מגע או שמא תציג ממשק המבוסס באופן מוחלט על מגע ללא כל התערבות של מקשים פיזיים.


כמו כן, משלב המכשיר שוליים מהדקים ביותר בשוק, ולא ניתן לראות בחלקו הקדמי את מצלמת הסלפי או החיישנים השונים. בדגמיה הקודמים של היצרנית וביצרניות אחרות שבחרו לא לשלב את המצלמה הקדמית באופן בולט בחזית, ראינו את המצלמה משולבת מתחת למבנה סליידר מחליק או במגירת Pop Up הנשלפת מגוף הסמארטפון.
כמו כן, קווי העיצוב הכלליים של המכשיר נראים מעניינים למדי - עם מבנה מטאלי וזכוכית ייחודי המתעגל מכל קצוות הסמארטפון. בגב המכשיר נמצא זוג מצלמות כמו גם פלאש LED, וללא כל קורא טביעות אצבע בולט. את הקורא הביומטרי סביר כי היצרנית תשלב מתחת לפאנל התצוגה של המכשיר. מתחת למכסה המנוע יציע ה-Apex 2019 מפרט דגל מקצה לקצה, שבראשו מערכת השבבים Snapdragon 855.


מקור 1 | 2