לפני מספר ימים בודדים, במהלך סוף השבוע האחרון, חשף אחד ממדליפי המובייל הבולטים ביותר בשוק בשנים האחרונות, OnLeaks, תמונות הדמיה של סמארטפון פרי פיתוחה של LG, המכונה בשם הקוד Alpha וצפוי היה, לטענת המדליף, להפוך לרשמי תחת השם LG G8. אלא שבכיר החברה - קן הונג (Ken Hong), מיהר להוציא הצהרה בחשבון הטוויטר הרשמי שלו, שם הוא מציין כי כלל לא מדובר ב-LG G8.
על פי הונג, שמשמש כדובר ומנהל יחסי הציבור הבינלאומיים של היצרנית הקוריאנית, התמונות המודלפות לא מציגות את מכשיר הדגל הבא של החברה, זאת כתגובה לקישור לידיעה שהועלתה בחשבון הטוויטר של אתר האינטרנט Droid Life. "הירגעו. אלו רק תמונות הדמיה משוערות", כתב בכיר החברה בחשבון הטוויטר שלו. כאשר נשאל באופן ישיר - האם ההדלפות אמיתיות, ציין הונג בפירוש "נכון, לא אמיתיות".


מצידו של המדליף הועלו מספר אפשרויות לנושא זה. ייתכן כי מדובר בתמונות הדמיה של אב טיפוס למכשיר הדגל עליו עבדה היצרנית בעבר אך החליטה לוותר על כך. אפשרות נוספת היא שאכן מדובר במכשיר עליו עומלת היצרנית, אך זה לא ישווק כ-LG G8, ועשוי להפוך לרשמי או כוריאציה מוזלת למכשיר הדגל של החברה או כסמארטפון שכלל אינו חלק מסדרת הדגל שלה.
על סמארטפון הדגל LG G8 צפויה ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית להכריז במסגרת תערוכת MWC 2019. דיווח שהגיעה מקוריאה בימים האחרונים ציין כי החברה מתכוונת לקיים אירוע הכרזה ב-24 בפברואר, יממה בלבד לפני יריית הפתיחה הרשמית לאירועי תערוכת הסלולר והמובייל השנתית שבברצלונה. בשלב זה החברה טרם הפיצה הזמנות לאירוע באופן רשמי.


מקור 1 | 2| 3