את מכשיר הדגל הראשון שלה בשנה שעברה, ה-G7, חשפה LG אלקטרוניקס במועד מאוחר מן הרגיל - במהלך אירוע הכרזה עצמאי שהתרחש בחודש מאי 2018, וזאת מחוץ למחזור ההכרזות המוכר שלה. לאחר שדיווח מן החודש שעבר העיד על כך שנראה את הכרזת ממשיך דרכו פחות משנה לאחר ההכרזה, סביב סוף חודש מרץ, חושפת ידיעה חדשה זה עתה כי הענקית הקוריאנית מתכוונת להקדים את ההשקה אף עוד יותר.
על פי מגזין Android Authority האמריקאי, חברת LG מתכוונת להכריז על מכשיר הדגל הבא בפיתוחה, ה-LG G8, במסגרת תערוכת MWC 2019 שתתקיים בסוף חודש פברואר הקרוב, בין התאריכים ה-25 ל-28 בחודש. אירוע ההכרזה של החברה, אם זה אכן יתקיים כחלק מהתערוכה שבברצלונה, צפוי להתרחש יממה לפני פתיחת הכנס הרשמית, ב-24 בפברואר.


במקרה שאכן יוצג ה-G8 בחודש הבא, מדובר בתזמון שמצד אחד אינו מפתיע - נוכח תוכניותיהן של סמסונג, שיאומי, וואווי ויצרניות נוספות להציג את מכשירי הדגל שלהן בלוח זמנים דומה; ואילו מן הצד השני, מדובר בהשקה מהירה במיוחד בהתחשב בעובדה שה-LG V40, סמארטפון הדגל הנוכחי של החברה, אמנם הוכרז באוקטובר האחרון אך טרם הספיק להגיע לשווקים שונים ברחבי העולם (וביניהם גם אלינו לישראל).
נכון לרגעים אלו כמות הדיווחים והידיעות הסובבים את ה-LG G8 מצומצמת להפליא, בניגוד מוחלט לסערת ההדלפות שחגה לה סביב מכשירי סדרת הדגל הבאה מבית סמסונג, Galaxy S10. בזמן שסמסונג מתכננת שינוי משמעותי במיוחד למכשיריה, לא ברור מה השינויים, השיפורים והשידרוגים שצפויים להגיע עם ה-G8 של LG, אך בהחלט ניתן להעריך כי אלו יחלו להחשף עם התקרבותינו למועד ההכרזה.


מקור