שתי חברות הסלולר המובילות LG וסמסונג הולכות להציג את מכשירי הדגל שלהם. LG תציג את ה-G5 החדש עם מסך QHD, אנדרואיד 6, 4 גיגה RAM ומצלמה אחורית 20 מגה פיקסל כפולה, כנראה יחזרו על הרעיון של ה-V10 ויעשו את אותו קונספט של עדשה רחבה ועדשה צרה רק מאחורה.בנוסף החברה תשיק מכשירים נוספים, אחד מהם הוא ה-Stylus 2 עם מסך 5.7 אינץ' אבל עם מפרט נמוך ובמקביל את סדרת ה-X המוזלת שכמנהגה של LG, מכילה חלק מתכונות הפרימיום של מכשיר הדגל במחיר נמוך יותר. אז באחד מהם יש את המסך המשני ובשני יש כוח עיבוד יותר חזק.ובהמשך לקוריאה, סמסונג תציג את הגלקסי S7 וה-S7 אדג' החדשים, האמת שהאירוע כבר קצת מיותר כי כל המידע ידוע כולל תמונות ואפילו וידאו רשמי של סמסונג אינדונזיה אז כאן אין הפתעות.ממשיכי הסדרה צפויים להכיל מסך QHD, אנדרואיד 6, 4 גיגה RAM וכרגע אין מידע קונקרטי לגבי הרזולוציה של המצלמה האחורית, בהתחלה נאמר שהיא תהייה 20 מגה פיקסל אך מידע חדש שמסתובב טוען שדווקא מדובר ב-12 מגה פיקסל אבל עם מפתח צמצם של 1.7 - מה שמאפשר להכניס הרבה מאוד אור וזה מונע מהתמונות להיות מטושטשות בתנאי תאורה בעייתיים.

אבל אולי החלק המעניין פה הוא שהמכשיר כנראה יהיה עמיד במידה כלשהי בפני מים, משהו שרוב מכשירי הדגל של חברות בסדר הגודל הזה לא נוטות לעשות.

חברת וואווי הסינית תשיק דווקא לא טלפון אלא מעין שילוב של לפטופ וטאבלט בגודל 12.2 אינץ' שיקרא MateBook. השמועה היא שייתכן ונראה השקה של ה-Huawei Watch 2, בכל מקרה את ה-P9 היא תשיק ככל הנראה באפריל השנה, כפי שעשתה עם ה-P8 בשנה שעברה.סוני, שבפירוש ערכה את מסיבת העיתונאים המשעממת ביותר בתערוכת CES השנה, ייתכן ותציג את האקספריה Z6 שיגיע במספר גרסאות שונות של "גימור", ואם זה לא מספיק, אנחנו צפויים לראות גם את ה-C6, גרסה מוזלת של מכשיר הדגל ואולי אפילו טאבלט עם תצוגת 4K ושעון חכם חדש.

אחרונה חביבה היא HP שהשמועה לגביה מנבאת כי היא תחזור לשוק הסמארטפונים ותשיק פאבלט בגודל 5.8 אינץ' עם ווינדוס 10 בשם HP Falcon.

גם השנה לישראל תהייה נוכחות מרשימה, עם ביתן של מכון הייצוא הישראלי שייצג לפחות לפי האתר שלהם, כתשעים חברות. בשנה שעברה יותר ממאה חברות השתתפו באיזושהי מידה בפעילויות של הביתן.

מסיבות העיתונאים של LG סמסונג ווואווי יערכו ביום ראשון ה-21 בפברואר ואנחנו נהייה שם ונדווח מהשטח, תוכלו לראות הכל בערוץ היוטיוב שלנו, בפייסבוק ובאתר WiseBuy.

הרזולוציה קובעת את מידת חדות התמונה ואת רמת הפירוט שלה, והיא נמדדת במספר הפיקסלים שמרכיבים את התמונה השלמה. ככל שהרזולוציה גבוהה יותר התמונה תהיה מפורטת וחדה יותר, וככל שהמסך גדול יותר דרושה רזולוציה גבוהה יותר כדי להציג תמונה איכותית. עם זאת, מסכים זהים בגודלם, בעיקר הגדולים שבהם, יכולים להיות בעלי רזולוציות שונות, ומי שמייעד את המכשיר לצילום, וידיאו ומשחקים, יעדיף רזולוציה גבוהה יותר. הרזולוציות מתחילות מ-90X60 פיקסלים במסכים קטנים, 160X128 פיקסלים במסכים בינוניים, ומסכים גדולים, המצויים בדרך כלל בטלפונים מתקדמים או חכמים (Smart Phones), מגיעים עד לרזולוציה של 640X480 פיקסלים.